O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "SEMAKO" Sp. z o.o. powstało w 1989 roku. Specjalizuje się w automatyzacji procesów przemysłowych w zakresie doboru i wykonywania całych układów automatyki począwszy od czujnika poprzez regulator do urządzenia wykonawczego. Oferowana automatyka może być oparta o najnowsze urządzenia pomiarowe i regulacyjne z wykorzystaniem regulatorów cyfrowych jak również w oparciu o systemy mikroprocesorowego monitorowania sterowania i wizualizacji procesów przemysłowych.

P.W. "SEMAKO" od początku swej działalności prowadzi współpracę z firmą AEG a potem SCHNEIDER-ELECTRIC w zakresie wykorzystania sterowników MODICON i Telemecanique, paneli operatorskich MAGELIS oraz systemu wizualizacji MONITOR PRO.

Od 1996 roku firma ma podpisaną umowę VAR z firmą Intellution w zakresie stosowania systemu wizualizacji FIX32 oraz iFIX.

Od 2002 roku P.W. "SEMAKO" jest partnerem firmy Astor w zakresie wykorzystania sterowników firmy GE Fanuc oraz systemu wizualizacji InTouch firmy Wonderware. W 2006 roku firma została oficjalnym Integratorem Systemów ASTOR w zakresie systemów wizualizacji firmy Wonderware oraz systemów sterowania firmy GE Fanuc.

P.W. "SEMAKO" realizuje również systemy oparte na sterownikach innych producentów (np. Siemens S7, Allen Bradley SLC 500) oraz innych systemach wizualizacyjnych (Telwin, Siemens WinCC, Axeda Wizcon).

Firma posiada również dział informatyki zajmujący się tworzeniem zaawansowanych systemów bazo-danowych (MS SQL) opartych na informacjach odczytywanych z różnych urządzeń (np. zabezpieczeń energetycznych, liczników, sterowników itp.)

Copyright © P.W. "SEMAKO" Sp. z o.o.