OFERTA

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "SEMAKO" Sp. z o.o. specjalizuje się w automatyzacji procesów przemysłowych. Oferta obejmuje cały proces inwestycyjny, remontowy czy modernizacyjny lub też jego część poczynając od opracowania koncepcji, wykonania projektu, dostawy urządzeń i prefabrykatów, montażu, rozruchu, na szkoleniu obsługi i świadczeniu kompleksowych usług serwisowych kończąc.

Zakres wykonywanych prac obejmuje branże automatyki i elektryki dla wszystkich gałęzi przemysłu. Automatyzujemy procesy technologiczne stosownie do potrzeb oraz zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Całość oferowanych prac zorganizowana jest w cztery wzajemnie uzupełniające się piony związane z:

Taka organizacja umożliwia realizację zadań w następujących obszarach współczesnej techniki przemysłowej:

Oferowane przez nas systemy bazują na sprzęcie renomowanych firm :

Z naszej oferty korzystają przedsiębiorstwa i instytucje z różnych gałęzi gospodarki, w tym min.:

Ponadto Firma "SEMAKO" Sp. z o.o. opracowuje i realizuje systemy wizualizacji rozdzielni elektrycznych i bloków energetycznych w oparciu o komunikację z zabezpieczeniami elektroenergetycznymi dla Elektrowni i Zakładów Energetycznych

W zakresie zabezpieczeń elektroenergetycznych oferujemy:

Ponadto realizujemy mikroprocesorowe układy rezerwowania napięcia (SZR).

Nasza firma posiada dział informatyki zajmujący się tworzeniem zaawansowanych systemów bazo-danowych (MS SQL) opartych na informacjach odczytywanych z różnych urządzeń (np. zabezpieczeń energetycznych, liczników, sterowników itp.)

Copyright © P.W. "SEMAKO" Sp. z o.o.